Optimtax sp. z o.o.
Ul. Radzikowskiego 3
31-305 Kraków
Tel. +48 570 893 893
Email: biuro@optim-tax.pl

Prowadzenie rejestru VAT Kraków - Optimtax
Biiuro księgowe Optimtax z Krakowa oferuje profesjonalne usługi w zakresie prowadzenia rejestru VAT.
118
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-118,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.5,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Prowadzenie rejestru VAT

Każdy podatnik VAT zobowiązany jest prowadzenie ewidencji dotyczącej podatku od towarów i usług, która jest podstawą do sporządzenia późniejszej deklaracji podatkowej. Spośród innych rodzajów ewidencji, prowadzenie rejestru VAT jest szczególnie kłopotliwe dla przedsiębiorców, a ciągle zmieniające się przepisy jeszcze bardziej komplikują tę czynność. Zachęcamy do zlecenia prowadzenia rejestru VAT doświadczonym księgowym z naszego biura rachunkowego.

 

W sporządzanych przez nas ewidencjach znajdą się wszelkie niezbędne dane – poinformujemy Cię także o przysługujących wyjątkach i zwolnieniach od podatku. Zapewniamy wysoką jakość usług, terminowość i rzetelność przy prowadzeniu rejestrów oraz ksiąg, a także archiwizację w czasie przewidzianym przez ustawodawcę. Naszą ofertę kierujemy do osób prawnych, jednostek organizacyjnych niemających osobowości prawnej oraz osób fizycznych, wykonujących samodzielnie działalność gospodarczą z Krakowa i okolic.

Kontakt