Optimtax sp. z o.o.
Ul. Radzikowskiego 3
31-305 Kraków
Tel. +48 570 893 893
Email: biuro@optim-tax.pl

Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów Kraków - Optimtax
Biiuro księgowe Optimtax z Krakowa oferuje profesjonalne usługi w zakresie prowadzenia księgi przychodów i rozchodów.
115
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-115,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.5,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów

Podatkowa księga przychodów i rozchodów służy do bieżącej ewidencji wszystkich operacji gospodarczych w uproszczonej formie. Księguje się w niej m.in. przychody, wydatki związane z wynagrodzeniami oraz inne wydatki związane z prowadzeniem działalności gospodarczej (np. opłaty za użytkowanie lokalu i media), zakup towarów handlowych i materiałów podstawowych oraz koszty uboczne związane z tymi zakupami.

 

Na podstawie zawartej w księgo przychodów i rozchodów dokumentacji, podatnik jest w stanie wyliczyć swoje zobowiązania podatkowe. Podsumowania przychodów, wydatków i zakupów powinny następować regularnie pod koniec miesiąca kalendarzowego.

 

Wszystkim przedsiębiorcom, którzy nie mają czasu na samodzielną ewidencję przychodów i rozchodów lub nie czują się pewnie w kwestiach prawno-księgowych i boją się ewentualnych pomyłek, proponujemy skorzystanie z usług naszego biura rachunkowego w zakresie prowadzenia księgi przychodów i rozchodów. Oferujemy staranne prowadzenie kompletnej ewidencji wszystkich operacji gospodarczych, a także jej archiwizację.

Kontakt