Optimtax sp. z o.o.
Ul. Radzikowskiego 3
31-305 Kraków
Tel. +48 570 893 893
Email: biuro@optim-tax.pl

Prowadzenie ksiąg rachunkowych Kraków - Optimtax
Biiuro księgowe Optimtax z Krakowa oferuje profesjonalne usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych.
112
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-112,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.5,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Prowadzenie ksiąg rachunkowych

Księgi rachunkowe stanowią zestawienie wszystkich zapisów księgowych, obejmujących obroty przedsiębiorstwa i salda oraz wykaz aktywów i pasywów.

 

Każdy przedsiębiorca zobowiązany jest do systematycznego i chronologicznego prowadzenia ksiąg rachunkowych – szczególnie w przypadku średnich i dużych firm jest to skomplikowane zajęcie wymagające czasu oraz znajomości wielu przepisów prawnych i bieżącego monitorowania zmian w ustawie o rachunkowości, warto więc prowadzenie ksiąg rachunkowych powierzyć doświadczonym księgowym spoza siedziby firmy, na co zezwala polskie prawo.

 

Oferujemy Państwo usługę kompleksowego prowadzenia ksiąg rachunkowych: dziennika, kont księgi głównej i kont ksiąg pomocniczych, a także zestawienie obrotów i sald księgi głównej oraz zestawienia sald kont ksiąg pomocniczych i wykaz składników aktywów i pasywów. Zajmiemy się również iż archiwizacją przez okres pięciu lat, liczonych od końca roku kalendarzowego, w którym upłynął termin płatności podatku.

 

Usługę prowadzenia ksiąg rachunkowych kierujemy do osób fizycznych, spółek jawnych osób fizycznych, spółek cywilnych osób fizycznych i spółdzielni socjalnych, działających na terenie Krakowa i okolic.

Kontakt